Trønderske prestasjoner under Landskappleiken i Trysil

Dans fele kl. A

Nr. 11 – Svein  Granøien og Heidi Tovmo, Røros folkedanslag, 82 p.
Nr. 14 – Arve Feragen og Camilla Knutsen, Brekken/Røros, 79 p.

Dans fele kl. B

Nr. 2 – Magne Kolstad og Lusie Skott, Røros folkedanslag, 73 p.
Nr. 4 – Stein Vidar Kommandantvold og Linda Loktu, Røros folkedanslag/FolkOrg, 71 p.
Nr. 4 – Mari Eggen og Rolf J. Feragen, Brekken spell- og danselag, 71 p.
Nr. 8 – Silje Aunehaugen og Knut Nordanger, Søndre Trondhjems spellmannslag, 69 p.
Nr. 10 – Iver Kolstad og Marie Skogås, Røros folkedanslag, 65 p.
Nr. 10 – Hanne Hammerseth og Berit Tiller Lundsaunet, BUL Nidaros, 65 p.

Dans fele kl. C

Nr. 3 – Amund Bråten Granøien og Frida Skott, Røros folkedanslag, 69 p.
Nr. 4 – Oskar Tørres Lindstad og Johanne Ryen, Røros folkedanslag, 68 p. p.

Dans fele kl D

Nr. 1 – Gunhild Døhl, Røros folkedanslag, 82 p.
Nr. 2 – Randi Gullikstad, Røros folkedanslag, 77 p.
Nr. 7 – Tom Sears og Margot Sollie, Røros folkedanslag, 62 p.
Nr. 8 – Magne Rønning, Røros folkedanslag, 61 p.

Spel fele kl A

Nr. 2 – Ole Erik Feragen, Brekken spell- og danselag, Finalespill
Nr. 4 – Andreas Bjørkås, Oppdal spell- og dansarlag, 86 p.
Nr. 5 – Mads Kuraas, Glåmos spellmannslag, 85 p.
Nr. 9 – Ingeborg Ulberg Sommer, Glåmos spellmannslag, 82 p.
Nr. 15 – Mari Eggen, Glåmos spellmannslag, 77 p.

Spel fele kl B

Nr. 11 – Nils Didrik Feragen, Brekken spell- og danselag, 56 p.

Spel fele kl C

Nr. 4 – Bendik Espenes, Trøndelag Folkemusikklag, 79 p.
Nr. 11 – Robin Morken, Oppdal spell- og dansarlag, 64 p.

Spel hardingfele kl C

Nr. 2 – Bendik Espenes, Trøndelag Folkemusikklag, 65 p.

Lagdans junior

Nr. 3 – Røros Folkedanslag, 63 p.

Lagdans senior

Nr. 7 – Røros Folkedanslag 1, 76 p
Nr. 12 – Røros Folkedanslag 2, 72 p.
Nr. 16 – Brekken spell- og danselag, 70 p.
Nr. 23 – BUL i Nidaros, 68 p.

Lagspel senior

Nr. 8 – Team GløsTøs, 81 p.
Nr. 9 – Snaustrinda spelemannslag, 80 p.
Nr. 12 – Glåmos spellmannslag, 78 p.
Nr. 16 – Brekken spell- og danselag, 75 p.
Nr. 20 – Oppdal spellmannslag, 72 p.
Nr. 21 – Søndre Trondhjems spellmannslag, 69 p.

Open klasse

Nr. 1 – Jo Einar Jansen, 91 p.

Vokal A

Nr. 4 – Gro Kjelleberg Solli, Røros Folkedanslag, 88 p.

Trøndelag Folkemusikklag gratulerer med mange gode plasseringer!!

Fullstendig resultatliste ligger HER.